vaaar.com

Çok fazla ilan girmek sizleri üst sıralara taşıyabilir

Müşteri İlişkileri Taahhütnamesi

1. ilanduvari.com Müşteri ilişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına haftanın 7 günü günün her saati kesintisiz hizmet vermeyi taahhüt eder.

2. ilanduvari.com Müşteri İlişkileri Merkezi tüm kullanıcılarına, ürün, kampanya ve servislerle ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek verir.

3. ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi Sertifikası’na sahip ilanduvari.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ne ulaşan tüm kullanıcılar, tek tuşla gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşebilir.

4. ilanduvari.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ne iletilen yazılı veya sözlü taleplerle ilgili kullanıcılara en geç 72 saat içinde yazılı ya da sözlü bilgi verilir.

5. ilanduvari.com Müşteri İlişkileri Merkezi, kullanıcılarının kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyetine saygı duyar. Kullanıcıların kişisel verileri farklı amaçlarla kullanılmaz.

6. ilanduvari.com Müşteri İlişkileri Merkezi ürün ve hizmetlerini geliştirmek için her zaman kullanıcıların sesini dinler ve gelen önerileri titizlikle değerlendirir. Tüm önerilerinizi ilanduvari.com Destek Bölümü öneri başlığından, sosyal medyada Twitter ve Facebook üzerinden veya 0850 220 45 75 ilanduvari.com Müşteri İlişkileri Merkezi’ni arayarak bize iletebilirsiniz.

 

 

Copyright © 2021 vaaar.com